مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جشنواره فروش رنگ زعفران پودر

آنچه در این مقاله می خوانید...

متفاوت بودن درجه کیفی رنگ پودر زعفرانمشتریان حجم عمده رنگ زعفران پودر
جشنواره فروش رنگ زعفران پودر

رنگ زعفران پودر یکی از کالاهای مصرفی هر خانوار می باشد که بدون شک نظر هر تاجری را برای صادرات این محصول به خود جلب می کند. این محصول کارآمد را می توان با قیمتی مناسب در جشنواره فروش فرانیز خریداری نمود.

جشنواره فروش رنگ زعفران پودر

زعفران گیاهی مقاوم نسبت به کم آبی می باشد. از این رو یکی از گزینه هایی است که در مناطق کم آب با شرایط دمایی مناسب پرورش داده می شود. این گیاه در طول سال فقط ۵ دوره آبیاری می گردد که در زمستان اگر بارندگی صورت گیرد احتیاجی به آبیاری نیست. در ذیل ۵ مرحله آبیاری زعفران را ذکر می کنیم؛

  1. اولین آبیاری بعد از کاشت صورت می گیرد.
  2. دومین مرحله بعد از برداشت محصول انجام می شود که حدوداً چهل روز بعد از آبیاری اول می باشد.
  3. اوایل اسفند بعد از کود دهی
  4. اواخر اسفند
  5. فروردین

اگر تمام نکات در کشت زعفران به صورت اصولی رعایت شود بدون شک محصول برداشتی از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود و فرآورده هایی که از آن تولید می گردد نیز مرغوب می باشند.

متفاوت بودن درجه کیفی رنگ پودر زعفران

جشنواره فروش رنگ زعفران پودر

رنگ پودر زعفران دارای درجه کیفی متفاوتی است که با توجه به زعفران استفاده شده و برند آن متفاوت خواهد بود. باید دقت نمود که این محصول را باید از مرکز فروش مطمئن خریداری نمود چرا که نمونه های تقلبی آن در بازار به وفور یافت می شود.

رنگ زعفران به اشکال مایع، پودری و ژل موجود است که هر مصرف کننده ای بر حسب نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب می نمایند. عده ای مایلند که رنگ مایع را به صورت تازه آماده کنند از این رو این افراد نمونه پودری را انتخاب می کنند.

برای استفاده از رنگ پودر زعفران باید میزان مورد نیاز را در آب جوش حل نمود تا رنگ دلخواه حاصل شود و سپس آن را در پخت غذا، تهیه شربت و شیرینی استفاده نمود.

مشتریان حجم عمده رنگ زعفران پودر

جشنواره فروش رنگ زعفران پودر

رستوران ها و کترینگ ها از جمله مشتریان این محصول در حجم عمده می باشند زیرا میزان مصرفی آن ها زیاد بوده و خرید به این صورت برای آن ها مقرون به صرفه تر خواهد بود.

فروش عمده رنگ پودر زعفران در برند های مختلف و درجه های کیفی متفاوت در سایت فرانیز انجام می شود تا خریدار بدون مراجعه حضوری خرید خود را انجام دهد. در صورت تمایل نمونه اولیه از محصول برای متقاضی ارسال خواهد شد.

هادی افتخارپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید