مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 + 2 =

شرکت پخش پودر زعفران اصلی مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

پخش پودر زعفران اصلیپخش پودر زعفران اصلیپخش پودر زعفران اصلیتولید پودر زعفران مرغوبپخش پودر زعفران اصلیمراکز فروش اینترنتی پودر زعفران
پخش پودر زعفران اصلی

پخش پودر زعفران اصلی در نمایندگی های معتبر فروش زعفران و فرآورده های زعفرانی به صورت حضوری و اینترنتی انجام می پذیرد. در این مطلب به معرفی پودر زعفران و شرکت های تولید و توزیع این محصول خواهیم پرداخت.

پخش پودر زعفران اصلی

پخش پودر زعفران اصلی

زعفران گیاهی با ارزش و خوراکی متعلق به خانواده زنبق است. ایرانیان از هزاران سال پیش به کشت زعفران پرداخته اند به گونه ای که امروزه یکی از بزرگترین قطب های تولید کننده زعفران در دنیا، کشور ما ایران است.
از لحاظ کیفیت این محصول نیز می توان ادعا کرد که بهترین نوع زعفران از لحاط عطر، طعم و رنگ متعلق به ایران است.
زعفران همواره بین ما ایرانی ها جایگاه ویژه ای داشته و طعم و عطر دلنشینش آن همیشه یاد آور غذاهای اصیل ایرانی است.
در ایران بهترین نوع زعفران در قائنات مشهد کشت می شود. یکی از مهم ترین فرآورده های زعفران، پودر زعفران است که اخیراً با توجه به افزایش قیمت این محصول بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
پودر زعفران که با نام نرمه زعفران نیز شناخته شده است، جایگزین مناسبی برای زعفران به شمار می رود. پودر زعفران از خانواده زعفران بوده و عطر و رنگ آن دقیقاً مشابه زعفران است و فقط به دلیل شکسته بودن کلاله ها قیمت مناسب تری نسبت به خود زعفران دارد.
از جمله کاربردهای پودر زعفران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مصارف خانگی
  • قنادی ها
  • طباخی ها
  • آشپزخانه های صنعتی
  • هتل ها و رستوران ها

لذا با توجه به مزایای بسیار پودر زعفران و گستردگی دامنه کاربرد در کنار قیمت پایین تر، خرید و فروش این محصول از رونق فراوانی برخوردار است.

پخش پودر زعفران اصلی

تولید پودر زعفران مرغوب

طبق تعریف استانداردهای ملی و جهانی، پودر زعفران حاصل آسیاب این محصول است به صورتی که ۹۰ در صد ذرات آن از الک با منفذ ۵۰۰ میکرون عبور نماید.
فرآورده های به شکل های مختلفی از جمله پودر و مایع در بازار موجود می باشند. در میان فرآورده های زعفرانی، پودر زعفران نسبت به زعفران مایع به سبب هزینه تولید بالا و ناپایداری محلول آبی در شرایط محیطی و حتی یخچال ترجیح داده می شود.
لذا برای سهولت در نگهداری، توزیع و نیز افزایش پایداری، تبدیل زعفران به پودر محلول در آب (عصاره خشک شده) نسبت به تولید عصاره آبی برتر می باشد.

پخش پودر زعفران اصلی

مراکز فروش اینترنتی پودر زعفران

پودر زعفران به عنوان یکی از مهم ترین فرآورده های زعفران بازار فروش ویژه ای را به خود اختصاص داده است. فروشندگان این محصول با ارائه محصولات خود به صورت کلی و جزیی از طریق سایت های اینترنتی نسبت به فروش این محصول بدون واسطه و با قیمتی مناسب می پردازند.

هادی افتخارپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 − 6 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید