مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 5 =

عصاره زعفران مایع همراه با اشانتیون

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیشینه کنسرو کردن مواد غذایی در کشورمصرف عصاره زعفران مایع در صنعت غذای آمادهخدمات فروش عصاره زعفران مایع
عصاره زعفران مایع همراه با اشانتیون

یکی از مشکلات رو به روی تجار، عدم خلاقیت برخی در کشف و ساخت بازار های جدید عرضه می باشد. عصاره زعفران مایع همراه با اشانتیون محصولی کاربردی است که در صنایع بسیاری می تواند مورد بهره برداری قرار گیرد.

پیشینه کنسرو کردن مواد غذایی در کشور

عصاره زعفران مایع همراه با اشانتیون

در زمان های نه چندان دور، شاید مردم هیچگاه تصور نمی کردند که بتوان مواد خوراکی آماده را طوری بسته بندی کرد به بشود مدت ها از آن بدون مشکل فاسد شدن و از بین رفتن، نگه داری نمود. در واقع این یک مسئله و مشکل عظیم در جهان بود که در دو قرن گذشته به لطف برخی دست اندرکاران این حوزه، حل شد.

البته در ایران عزیز ما قدمت این کار کمتر از یک قرن می باشد. در واقع کنسرو کردن یک تفکر خلاقانه بود که برای رفع مشکل افرادی مطرح گردید و پس از آن به یک صنعت در کل جهان تبدیل شد و از آن به بعد بود که مواد غذایی آماده بسیاری با استفاده از این روش، روانه بازار های عرضه شدند.

مصرف عصاره زعفران مایع در صنعت غذای آماده

عصاره زعفران مایع همراه با اشانتیون

امروزه به دلیل استفاده از نگهدارنده های مصنوعی و گاهی شیمیایی در فرمولاسیون آن ها، به توصیه پزشکان استفاده از این محصولات بهتر است در کمترین حد ممکن باشد. اما حال که بیشتر کالا های مصرفی ما دارای نگهدارنده می باشند؛ آیا می شود چنین دنیایی را در صنعت خوراکی متصور شد؟

به منظور رفع مشکلات این چنینی با تحقیقات متقن بر روی قسمت های مختلف گیاه زعفران، نتیجه حاصل شده خبر از خاصیت ضد میکروبی و ضد باکتری موجود در آن می داد. که عصاره زعفران مایع با داشتن مواد مغذی درون خود می تواند در برابر عوامل تخریب کننده و فساد زا مقاومت کرده و آن ها را از میان بردارد.

با روشن شدن این نتایج، می توان به آینده این صنایع امیدوار بود که کالا هایی در نهایت کیفیت و مطابق دستور العمل های سلامتی تولید نمایند و همچنین بازار هدف جدید در مقابل تجار زعفرانی وجود دارد تا محصولات درجه یک پر خاصیت خود را جهت بهره برداری مناسب، عرضه کنند.

خدمات فروش عصاره زعفران مایع

عصاره زعفران مایع همراه با اشانتیون

با انتخاب محصولات زعفرانی در فروشگاه های معتبر و درجه یک می توانید ضمن انجام خریدی رضایت بخش، از خدمات فروش عصاره زعفران مایع متناسب نیز بهره مند شوید. برای نمونه در ادامه به برخی از آن ها اشاره کوتاهی خواهد شد.

  • بهره مندی از اشانتیون
  • تخفیفات ویژه خرید در حجم های عمده
  • کسب امتیاز و به کار گیری در سفارشات بعدی
  • کاهش هزینه های کل
  • خدمات تحویل در مکان مورد نظر
هادی افتخارپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 − 2 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید